KONST / Litografier / Färglitografi 8459317
nr 845 9317
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Maria Hillfon (f. 1945), signerad, 42/300, motivets mått: 45x74
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 september 2013
kl 19:15:37
9/9 17:00:15
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon